سبد خرید
0

No products in the cart.

حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

دسترسی سریع به صفحات دیگر:

درباره شرکت خاور صنعت هما

کمی درباره ما و محصولات ما بدانید

شرکت خاور صنعت هما بزرگترین تولید کننده لوله و پروفیل صنعتی سبک روغنی با کیفیت در ایران میباشد.

معرفی شرکت خاور صنعت هما

شرکت خاور صنعت هما با هدف تولید محصولات با کیفیت فولادی از جمله لوله روغنی (لوله مبلی) و پروفیل روغنی (پروفیل مبلی) در زمینی به مساحت 4000 متر مربع در سال 1377 به بهره برداری رسید. شرکت خاور صنعت هما با باور به دانش بومی جوانان ایرانی و با استفاده از به روز ترین ماشین آلات صنعتی، نام خود را در زمره بهترین و بزرگترین تولید کنندگان لوله روغنی (لوله مبلی) و پروفیل روغنی (پروفیل مبلی) فولادی کشور قرار داده است.

سیر پیشرفت ما

با گذشت سالیان متمادی و گرفتن سهم قابل توجهی از بازار فولادی کشور و همچنین صادر کردن محصولات خود به کشور های منطقه در حال حاضر خاور صنعت هما با 18 خط تولید لوله روغنی (لوله مبلی) و پروفیل روغنی (پروفیل مبلی) ، 6 خط رشته کن و 3خط شیت کن در زمینی به مساحت 40000 متر مربع جزو بزرگترین تولیدکنندگان محصولات فولادی کشور می باشد.

تولید استیل شرکت خاور صنعت هما

همچنین شرکت خاور صنعت هما با کسب تجربیات فراوان در زمینه تولید لوله روغنی (لوله مبلی) و پروفیل روغنی (پروفیل مبلی) ، اقدام به راه اندازی 3 خط تولید لوله استنلس استیل (لوله استیل) و پروفیل استنلس استیل (پروفیل استیل) کرده است و شرکت خاور صنعت هما با توجه کردن به مورد استفاده و نیاز این محصول در صنایع مختلف، کشور را از وارد کردن لوله استنلس استیل (لوله استیل) و پروفیل استنلس استیل (پروفیل استیل) از کشور های دیگر بی نیاز میکند.

خرید پروفیل استیل

گستردگی محصولات

رنج گسترده محصولات شرکت خاور صنعت هما به مشتریان خود این امکان را میدهد تا بسته به نیاز خود از محصولات این شرکت استفاده کنند و این رنج گسترده محصولات از ضخامت 0/3 تا 2 میلی متر در ورق، قطر 10 تا 76 میلی متر در لوله روغنی (لوله مبلی) و از 10*10 تا 40*80 میلی متر در پروفیل روغنی (پروفیل مبلی) می باشد.

ماموریت شرکت خاور صنعت هما

دیجیتالی شدن دنیای ما باعث سرعت بخشیدن و بالا رفتن استاندارد های زندگی شده است که مبادلات بازار آهن نیز از این قاعده مستثنی نیست.

شرکت خاور صنعت هما با پا گذاشتن به عرصه دیجیتال سعی بر تزریق سرعت به مبادلات مقاطع فولادی، مخصوصا لوله روغنی (لوله مبلی) و پروفیل روغنی (پروفیل مبلی) و لوله استنلس استیل (لوله استیل) و پروفیل استنلس استیل (پروفیل استیل) که از پر کاربردترین محصولات در نزد صنعتگران میباشد، کرده است.

قیمت لحظه ای و شفاف، تضمین کیفیت محصول، مشاوره با تیم حرفه ای شرکت خاور صنعت هما و با تجربه و امکان تحلیل و بررسی داده های بازار همگی مولفه های مورد نیاز یک خرید مطمئن و آسان مقاطع فولادی است که خاور صنعت هما تمامی این موارد را برای شما به ارمغان آورده است.